Rošty


 

LAMELOVÉ ROŠTY

PEVNÉ ROŠTY

POLOHOVACÍ ROŠTY

MOTOROVÉ ROŠTY

       
 

Nabízíme kvalitní postelové rošty Materasso, od klasických pevných až po motorové rošty. Základem kvalitního spánku je nejen matrace, ale i konstrukce lůžka. Je neoddělitelnou součástí matrace a při výběru matrace by se měl brát také ohled na funkčnost, kterou chceme, aby vykonávala. Někteří mají lůžko nejen na spánek, ale také na relaxaci, a proto je pak vhodné vybírat i takové rošty do postele. Matrace spolu s roštem zajišťují správnou fyziologickou oporu těla při spánku, přičemž se uvolňuje celé tělo a především pak svaly a klouby.Postelové rošty materasso také napomáhají správnému odvětrání a prodyšnosti matrace a udržení suchého klima.


 

JAKÉ ROŠTY DO POSTELE NABÍZÍME?

V naší nabídce naleznete jak pevné rošty z masivního dřeva, tak i nepolohovatelné, manuálně polohovatelné, elektrické, motorové rošty do postele. Pevné rošty jsou vhodné především jako podklad pro pružinové matrace. Pro pěnové nebo latexové matrace doporučujeme rošty s předpjatými lamelami.


 

JAKÁ JE ÚČINNOST LAMEL V ROŠTU DO POSTELE?

Lamely určené k výrobě postelových roštů se vyrábějí z vrstveného dřeva, a jejich pružnost závisí především na způsobu jejich uchycení v roštu, v možnosti jejich pohybu a odpružení. Lamely mohou být pevné, nebo výkyvné s odpružením či bez něj.

 
banner_rost_kategorie
  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

ROŠT SUPER EXPERT R6

Lamelový, polohovatelný rošt.

1 670 Kč Cena: