O nás

Naše společnost Marijon zahájila tento rok originální, atipickou výrobu nábytku pro Váš odpočinek, zdravý spánek a milostný život. Zkušenosti již máme přes 10 let a naším největším učitelem je praxe.


 

Zdravý a komfortní spánek je pro nás prioritou, přivádíme na trh novinku, kterou někteří využijí a jiní se zasní. Postele a nábytek na míru je pro všechny, kteří touží mít dokonalý domov dle svých představ. Přáli by jsme si Vám zlepšit  náladu, zvýšit komfort, zkvalitnit odpočinek, zklidnit a navodit harmonii ve Vašem životě. K tomu přispívají kvalitní materiály, profesionální práce, ale také vstřícný a osobní přístup celého našeho týmu.

Projekty jsou navrhované a vyráběné, tak aby se propojili s Vaším stávajcím, nebo novým interiérem. Diskrétnost nábytku je nejdůležitější prvek naší výrobní filosofie. Tudíž nemusíte mít obavy, že návštěva či nejmenší uličníci si udělají špatný úsudek. Samozřejmě zajistíme další doplňky bytu jako jsou vestavby, komody, knihovny a jiný nábytek do Vašeho interiéru. Výběr je jen na Vás.

          Těšíme se na Váš projekt.           

Marijon.cz

 

Vyhledávací pole
Erofet

Anketa

Byli jste na Erofestu 2018?

Celkem hlasů: 59599
Najdete nás na Facebooku

loga

Ověření