Luxusní postele

 


Ceny luxusních postelí jsou na vyžádání. Pište si o cenu na e-mail: info@marijon.cz, nebo na FB do zpráv, děkujeme za pochopení. 

Atlas

 

Sirius


Měkce polstrovaná, mírně zaoblená kontinentální postel. Svým nízkým, komfortně očalouněným čelem vytvoří z vaší ložnice příjemné místo k odpočinku. Tato postel dodá vaší ložnici elegantní vzhled a zároveň vytvoří příjemnou rodinnou atmosféru.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Postel vás osloví čistými liniemi a funkčním designem. Výběrem látky dokážete z postele vytvořit zajímavý extravagantní model, nebo model, který bude decentním prvkem vaší ložnice. V interiéru působí lehce. Velmi dobře se hodí jak do moderních, tak i klasických interiérů.

 

Velorum

 

Avoir

 
 
Postel VELORUM je vyrobená podle klasického čalounického střihu, který je populární už desetiletí. Měkkost materiálů a plastičnost zpracování vytvářejí v ložnici příjemnou atmosféru. Čelo tvoří v pěti řadách pod sebou symetricky osazené knoflíky. Postel VELORUM působí jemně a elegantně

 

 


 
Elegantní postel AVOIR na první pohled osloví vzhledem a propracovaným čelem. Ozdobný šev, zvýrazňující tvar čalounění ve formě kosočtverců, je vhodně doplněný elegantními knoflíky. Vysoké designové čelo doplňují boxspringy, které spolu s vyšší matrací připomínají královské lože. 

 

Bellatrix

 

Libra

 
 

Kontinentální postel BELLATRIX se svisle prošitým čelem, patří k velmi oblíbeným. Její měkce očalouněné čelo svým vzhledem velmi pěkně doplní většinu interiérů. Čelo je velmi stabilní a zároveň příjemné na dotyk. 

 

 


 

V jednoduchosti je krása. Čtyři knoflíky osazené v jedné linii osvěží design, ale zároveň nenaruší vzhled klasické kontinentální postele. Jednoduchost je nadčasová a otvírá dveře mnohým stylům interiéru.

 

Vega

 

Gemini

 
 
Na této posteli vás upoutá její elegantní vzhled a přímé linie. Modernost dodávají posteli na pohled jednoduché, ale z hlediska výroby náročné obdelníky. Každý je začalouněný samostatně a spolu jsou osazené na rám. Celkový vzhled je zvýrazněný úzkým rámem ohraničujícím čelo postele. 

 

 


 
Měkké vysoké čtvercové čelo zaujme svým vzhledem. Možnost čalounění do látky nebo ekokůže dle vlastního výběru vám dovolí vyjádřit svůj osobitý styl ve vaší ložnici. Čelo vhodně doplňují vysoké elegantní nožičky, které dávají posteli pocit lehkosti. 

 

Mirach

 

Alesia

 
 
Postel MIRACH na první pohled zaujme lichoběžníkovým tvarem čela a výraznou linkou dotvářející její jedinečný design. Příjemný pocit, který z postele vyzařuje, vychází z rozšířené spodní hrany čela, které se směrem nahoru zužuje. Moderní design s prvky kubismu je vhodné kombinovat s nízkými boxspringy a vyššími matracemi. Dosáhne se tak velmi pěkné proporčnosti. 

 

 


 
Každá z nabízených postelí může vypadat jedinečně. Kromě designu látky a prošití čela si můžete vybrat i tloušťku bočnic a zaoblení čela postele. Bočnice mohou být silné 5 cm nebo 8 cm. Zaoblení čela směrem dozadu umožní komfortně se opírat o čelo postele při sezení. Standardní výška bočnice bez nožiček je 35 cm, avšak celkovou výšku spaní si můžete přizpůsobit výškou nožiček.

 

Alesia Lux

 

Chaira

 

 


 
Každá z nabízených postelí může vypadat jedinečně. Kromě designu látky a prošití čela si můžete vybrat i tloušťku bočnic a zaoblení čela postele. Bočnice mohou být silné 5 cm nebo 8 cm. Zaoblení čela směrem dozadu umožní komfortně se opírat o čelo postele při sezení. Standardní výška bočnice bez nožiček je 35 cm, avšak celkovou výšku 

 

 


 
Spaní si můžete přizpůsobit výškou nožiček. Ve všech postelích je možné objednat si úložný prostor. V postelích jsou dostupné tři druhy úložného prostoru. Zákazník si může zvolit podle toho, ze které strany bude mít k posteli přístup. Úložný prostor BV – přístup do úložného prostoru z boku. Úložný prostor MULTIBOX – přístup do úložného prostoru zepředu. Úložný prostor METAL – přístup do úložného prostoru zepředu při použití jedné velké matrace.