Lamelové rošty

Pro hodnotný spánek jsou vhodné kvalitní matrace a kvalitní lamelové rošty. Díky této kombinaci se lépe udržuje páteř v přirozené poloze, což přispívá zdravému a kvalitnímu spánku. Vyberte si z naší nabídky kvalitních roštů od základních typů po ty luxusní.


Lamelové rošty do postele mají rám a k němu přichycené lamely. Je výhodnější mít větší počet lamel, protože díky tomu je rošt více odolný a matrace se díky němu neprohýbá. Lamely mají různou šířku a vzdálenost od sebe Zvyšují ortopedické vlastnosti matrací. Další výhodou kvalitního lamelového roštu je dobrá cirkuluje vzduchu, čímž je matraci umožněno dobře dýchat. Zabraňuje se tak tvorbě plísní a rozmnožování bakterií. To udržuje příjemné klima Vašeho lůžka pro zdravý a obohacující spánek. Lamelový rošt díky výkyvným pouzdrům reaguje na zatížení, které matrace nevyrovná, čímž pomáhá prodloužit její životnost.


 

U nás najdete pevné, polohovací i motorové lamelové rošty s praktickým ovládáním. Užitečné jsou také výklopné lamelové rošty s přístupem do úložného prostoru pod postelí.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Rošt výklop - DOUBLE Klasik BV

Akce

Cena snížena o 22%.

2 330 Kč Cena:

Rošt Výklop - Double EXPERT VÝKLOP

Akce

Cena snížena o 17%.

2 330 Kč Cena:

ROŠT SUPER EXPERT R6

Lamelový, polohovatelný rošt.

1 670 Kč Cena:

ROŠT DOUBLE MOBIL T5

Akce

Cena snížena o 37%.

4 828 Kč Cena: