Lubrikanty

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

PJUR Woman Bodyglide 100 ml - špičkový silikonový lubrikační gel

PJUR Woman Bodyglide je jeden z nejjemnějších lubrikantů, které můžete v ČR pořídit. Speciálně vyvinutý pro ženy s maximálním přihlédnutím ke specifikům ženského těla. Gel je vhodný na vaginální, orální, tak i anální sex. Tento gel vřele DOPORUČUJEME.

289 Kč Cena:

DUREX - Very cherry 50 ml - lubrikační gel

Lubrikační gel pro ženy Durex Top Gel Very cherry je gel přizpůsobený Vašim erotickým potřebám. Lubrikační gel je na vodní bázi. Nebarví a ani nepoškozuje kondomy.

228 Kč Cena:

Orgastický gel pro ženy Durex Play O

Orgastický gel pro ženy Durex Play O je stimulační gel speciálně vyvinutý ženami pro ženy. Gel je přizpůsobený ženám a tak dokáže intenzivně prokrvit klitoris. Díky tomuto intenzivnějšímu prokrvení se zkrátí doba potřebná k dosažení vyvrcholení a zároveň i samotné dráždění bude snadnější.

459 Kč Cena:

Sametově jemný lubrikační gel Waterglide - SILK 150 ml

Lubrikační gel Waterglide ® je lubrikační gel, který je sametově jemný a zároveň se vyznačuje především vysokou kluzností. Díky této vlastnosti můžete lubrikační gel používat na anální, vaginální, ale i orální sex. Gely Waterglide ® se vyznačují vynikající lubrikací. Celkově se lubrikační gely značky Waterglide ® řadí mezi velice kvalitní lubrikační gelyzaložené na vodní bázi. Díky svému speciálnímu složení, které neobsahuje tuk, se velmi snadno čistí a nezanechávají žádné nežádoucí stopy na oblečení. (Z kůže stačí tento gel opláchnout pouze vlažnou vodou.) Obsah balení 150 ml.

189 Kč Cena:

Shunga erotický masážní gel - Jahody a víno

Shunga Strawberry Wine je luxusní masážní gel, který je stejné konzistence jako známé Japonské Nuru masážní gely, které jsou ale mnohonásobně dražší. Orientální masáž, kterou si již můžete uskutečnit u Vás doma s partnerkou či partnerem bude pro mnohé z Vás nezapomenutelným zážitkem. Shunga erotický gel Vám umožní tření těla bez jakékoliv velké námahy a kůže se Vám změní v hedvábně hladkou pokožku. Doporučujeme vyzkoušet nový druh erotické smyslnosti.

878 Kč Cena:

Erotická a tantrická masážní svíčka - Zelený čaj

Erotická masážní svíčka s velice příjemnou a smyslnou vůní zeleného čaje, která obsahuje feromony. Zažijte umění smyslnosti s touto masážní svíčkou. Tato tantrická svíčka je bezpečná a nepopálí. Stačí zapálit knot, nechat rozpustit masážní olej a pak již si jen užívat smyslné erotické prožitky při erotické masáži. Masáž s touto svíčkou zvyšuje energii a zlepšuje náladu. Můžeme vřele doporučit.

389 Kč Cena:
Vyhledávací pole
Erofet

Anketa

Co Vás na Erofestu 2017 nejvíce zaujalo?

Celkem hlasů: 1892
Najdete nás na Facebooku

loga

Ověření