Kondomy

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Luxusní kondomy Amor - Young

Pánské luxusní kondomy Amor s rezervoárem a vlhčené o menší velikosti. Kondomy jsou speciálně přizpůsobené pro menší kluky. Šířka činí 49 mm (běžně 52mm). Kondomy Young dokáží díky svým vlastnostem zvýšit Vaše milostné prožitky.

49 Kč Cena:

Luxusní kondomy Amor - strong

Pánské luxusní kondomy Amor s rezervoárem a vlhčené silikonovým olejem. Kondomy jsou extra silné pro Vaše bezpečnější milostné hrátky.

55 Kč Cena:

Luxusní kondomy Amor - XXL

Pánské luxusní kondomy Amor s rezervoárem a vlhčené o velikosti XXL. Kondomy XXL jsou speciálně přizpůsobené pro velké kluky. Šířka činí 54 mm (běžně 52mm) a délka kondomu činí 190 mm. Kondomy XXL dokáží díky svým vlastnostem zvýšit Vaše milostné prožitky.

57 Kč Cena:

Kondomy - 1 ks v balení

Pánské kondomy s rezervoárem a vlhčené určeno pro lepší milostné prožitky. Kondomy jsou anatomicky tvarované, hladké a silné. Každý kondom je elektronicky testován podle normy ISO 9001. Baleno po jednom ks.

9 Kč Cena:

Černé kondomy MoreAmore - Dark Skin

Pánské luxusní kondomy MoreAmore s rezervoárem a vlhčené.Kondomy Dark Skin jsou černé a s čokoládovou příchutí. Tyto kondomy dokáží díky svým vlastnostem zvýšit Vaše milostné prožitky.

59 Kč Cena:

Luxusní kondomy Amor - Thin

Pánské luxusní kondomy Amor s rezervoárem a vlhčené. Kondomy Thin jsou ztenčené pro Vaše intenzivnější milostné prožitky. Kondomy Thin dokáží díky svým vlastnostem zvýšit Vaše milostné prožitky.

69 Kč Cena:
Vyhledávací pole
Erofet

Anketa

Co Vás na Erofestu 2017 nejvíce zaujalo?

Celkem hlasů: 2927
Najdete nás na Facebooku

loga

Ověření