Dilda

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Duo dráždidlo

Gelové dráždidlo pro vaginální i anální hrátky. Toto dildo je velice oblíbená hračka.

199 Kč Cena:

Gelové dildo Jellies - růžové

Měkčí gelové dildo s tvarem připomínajícím mužské přirození. Toto dildo je vhodné pro začátečnice i náročnější ženy, které již mají s erotickými pomůckami zkušenosti. Samotná délka dildačiní cca. 20 cm. Žalud je vytvarovaný a ve stejné tloušťce, jako zbytek orgánu. Gelové dildo Jellies určitě potěší spoustu žen. Např. ty, které nechtějí při erotických hrátkách poslouchat zvuk motorků ve vibrátorech.

589 Kč Cena:

LELO Ella black - silikonové dildo

Lelo Ella black je nádherně tvarované dildo vyrobené z velice kvalitních materiálů. Jedná se o ABS plast, který je potažený 100% chirurgickým silikonem se samotově jemnou úpravou. Tento materiál je hypoalergický a tak nedráždí uživatelky.

1 399 Kč Cena:

Průhledné dildo Crystal Jellies - 30 cm

Dvojité dildo Crystal Jellies je vyrobené z příjemného gelového materiálu a v čiré barvě. Samotný gelový materiál je měkký a tak se snadno ohne a přizpůsobuje Vašim potřebám. Dildo totiž můžete ohnout až o 180° a nic se s ním nestane. Dildo je po celém obvodu tvarované. (Samotné výstupky totiž zvyšují intenzitu erotických prožitků.) Oba konce dilda jsou tvarována, jako špička penisu. Délka tohoto štíhlého dvouhlavého rošťáka činí 30 cm.

569 Kč Cena:

Dvouhlavé anální dráždidlo

Anální dráždidlo pro muže i ženu s vroubky na povrchu.

289 Kč Cena:

Připínací penisy pro ženy 3v1 - 2 for me 1 for you

Tento připínací penis pro ženy je vybavený univerzální velikostí kalhotek a tak jej může používat drtivá většina žen. Připínací penis je určený pro Vaše milostné potěšení.

959 Kč Cena:

Hnědé maxi dlouhé dildo s přísavkou - XXL

Realistické dildo, které je opatřeno přísavkou, která Vám umožní snadnější připevnění na hladké materiály (Dlaždičky ve sprše, sklo, atd...) Díky přísavce můžete snadno experimentovat při Vaši erotických hrátkách. Vaši fantazii již nic nebude omezovat! Dildo se vyznačuje pěkným žilkováním (zvýrazněným na špičce penisu), které rozhodně oceníte při samotných hrátkách! Délka dilda činí 22 cm bez přísavky (s přísavkou 23 cm) a maximální šířka 4 cm.

559 Kč Cena:

Růžový anální kolík Anal go! - střední

Anální kolík Anal Go! je středních rozměrů a vyrobený ve fialové barvě. Samotný kolík má délku 15 cm a maximální šířku 4 cm. Díky těmto rozměrům se anální kolík hodí pro pokročilé milovníky análního sexu. Tvar análního dilda se postupně rozšiřuje a po 2/3 své délky má vroubkování, které umocňuje Vaše prožitky z análního sexu. Tento anální kolík je opatřený přísavkou, která je určena pro snadnější připevnějí na hladké povrchy.

349 Kč Cena:

Skleněné dildo - Crystal Lover

Skleněné dildo je ideální, jak pro Vaše anální, tak i vaginální hrátky.

689 Kč Cena:

Luxusní skleněné dildo - ICICLES no. 10

Skleněné dildo je ideální, jak pro Vaše anální, tak i vaginální hrátky.

719 Kč Cena:
Vyhledávací pole
Erofet

Anketa

Co Vás na Erofestu 2017 nejvíce zaujalo?

Celkem hlasů: 1886
Najdete nás na Facebooku

loga

Ověření